Alperen Sigorta Aracılık Hizmetleri LTD. ŞTİ.
 
Yeni bir otomobil almışsanız ve bu otomobili her türlü kazadan sakınmak için Kasko Sigortası tekliflerimizi inceleyebilirsiniz.
Trafik ortamında karşılaşılabilecek her türlü hataya karşı sorumluluğunuzu paylaşacak bir sigorta istiyorsanız tekliflerimize bakın.
Doğal Afet Sigortaları Kurumu (DASK) tarafından sağlanan sorumluluk sigortaları acenteliğimiz tarafından sağlanmaktadır.
İşyerinizde her türlü kaza, yangın, sel ve su baskını gibi hasara ve kayba sebep olacak her durumda zararınızı en aza indirin.
Sizin ve ailenizden her hangi birinin hastalanması durumunda sigorta firmamızın özel anlaşmalı olduğu sağlık kurumlarından hizmet alarak sağlığınızı sigorta altına alabilirsiniz.
Doğal Afet Sigortalarından daha detaylı olarak konutunuzda oluşabilecek her hangi bir yangın, sel, hasar durumunda zararınızı en aza indirmek için sigorta tekliflerimizi inceleyebilirsinzi.
Belirli uzmanlık alanlarına dahil sigorta kolları hakkında bilgi almak için bizden bilgi alabilirsiniz.
İletişim kanallarımızı kullanarak Sigorta konusu poliçelerimiz hakkında fiyat teklifi alabilirsiniz. Tüm firmalardan fiyat alarak sizin inçin en doğru sigortayı en uygun fiyata yapıyoruz.
İletişim
Tophane Mah. Çanakkale Cad. Yeni Hal İçi Sok. No:18/A
Merkez/Rize, pk:53020
Email: alperensigorta@hotmail.com.tr
Phone: 0 (464) 214 46 71
SOSYAL MEDYA
 
 
Hakkımızda
Tüm sigortacılık işlemlerinizde sizlere kaliteli hizmet vermekten her zaman onur duymaktayız. Bu amaçla sektörde uzun yıllardır hizmet veriyoruz.
Copyright © Alperen Sigorta Aracılık Hiz. Ltd. Şti.