Alperen Sigorta Aracılık Hizmetleri LTD. ŞTİ.
 
Alperen Sigorta Aracılık Hiz. Ltd. Şti. Hakkında
Firmamız Rize/Merkezde uzun yıllardır hizmet vermekte olan bir sigorta aracılık hizmetleri firmasıdır. Sahip olduğu tecrübesi ile önce müşteri memnuniyeti ilkesini benimseyen Alperen Sigorta Aracılık Hiz. Ltd. Şti. Türkiyenin neresinde olursanız olun Kasko, Trafik, Sağlık, Konut, Tıbbi zorunluluk sigortalarınızı takip etmektedir. Rize ilinde Sigorta aracılık hizmetleri alanında hizmet veren en eski birkaç firmadan birisidir.

Firmamıza iletişim kanallarımızdan her hangi birini kullanarak ulaşabilir, tecrübeli elemanlardan oluşan ekibimizden Sigorta poliçelerimiz hakkında bilgi edinebilir, isterseniz ofisimize gelerek işlemlerinizi bizzat yaptırabilirsiniz.

Poliçeniz Alperen Sigorta Aracılık Hiz. Ltd. Şti. tarafından bir kez oluşturulduktan sonra ekibimiz tarafından poliçenizin bitiş tarihi takip edilmektedir. Poliçeniz bittiğinde tarafımızdan aranarak Sigorta Poliçenizi tekrar yenilemek isteyip istemediğiniz beyanınız alınmaktadır.

Firmamız müşteri memnuniyetini hedeflemektedir. Bu nedenle müşterilerinin sigorta ihtiyaçlarına en uygun sigorta hizmetini en uygun fiyatları ile tüm sigorta şirketlerinden araştırarak müşteriye en uygun seçenekleri sunmaktadır. Bununla birlikte Sigortanız hakkında her türlü konuda size yardımcı olmaktadır.

Sizde yüzlerce mutlu müşterimizin arasına katılmak isterseniz iletişim kanallarımızdan bize ulaşabilir veya ofisimizi ziyaret edebilirsiniz. Alperen Sigorta Aracılık Hiz. Ltd. Şti. Mutlu günler diler....
İletişim
Tophane Mah. Çanakkale Cad. Yeni Hal İçi Sok. No:18/A
Merkez/Rize, pk:53020
Email: alperensigorta@hotmail.com.tr
Phone: 0 (464) 214 46 71
SOSYAL MEDYA
 
 
Hakkımızda
Tüm sigortacılık işlemlerinizde sizlere kaliteli hizmet vermekten her zaman onur duymaktayız. Bu amaçla sektörde uzun yıllardır hizmet veriyoruz.
Copyright © Alperen Sigorta Aracılık Hiz. Ltd. Şti.