Alperen Sigorta Aracılık Hizmetleri LTD. ŞTİ.
 
Kara taşıtları kasko sigortası ya da kısaca kasko; bir aracın kaza geçirmesi, yanması, çalınması veya çalınmaya teşebbüs edilmesi sonucu oluşabilecek zararları güvence altına alan bir sigorta sözleşmesi. Trafik sigortasından farklı olarak poliçe sahibinin kendi aracının hasarını da kısmen veya tamamen karşılar. Trafik sigortasının aksine, zorunlu değildir.
Kasko sigortası hakkında hepimiz az çok bir şeyler biliyoruz. Fakat kafamızda tam olarak kasko alırken hangi şartları göz önünde bulundurmamız gerektiği konusunda bir ön yargı yok. Kaskomuzu alırken hangi teminatları seçeceğiz? Hangi şirketi seçmem lazım gibi soruları cevaplamak için kaskoda bir takım parametreleri değerlendirmeniz gerekmektedir. İşte onlardan birkaçı...
Kapsadıkları:

Lacivert kasko sigorta poliçeniz çarpma, devrilme, yanma, çalınma gibi zararlar karşısında aracınızı güvence altına alır. Ayrıca Lacivert Kasko sigortası aşağıda belirttiğimiz genişletilmiş kasko koruması teminatlarını da standart olarak sunar.
Eğer bir gün kasko yaptığınız aracınızla hasar yaparsanız ve sigorta şirketinden yardım almanız gerektiği zamanlarda uygulamanız gereken bazı işlemler vardır. Bu işlemler genel olarak aşağıdaki gibidir.
Eğer bir gün kasko yaptığınız aracınızla hasar yaparsanız ve sigorta şirketinden yardım almanız gerektiği zamanlarda uygulamanız gereken bazı işlemler vardır. Bu işlemler genel olarak aşağıdaki gibidir.
Mavi Kasko Sigorta poliçeniz; çarpma, devrilme, yanma, çalınma, gibi zararlar karşısında aracınızı güvence altına alıyor. Ayrıca Mavi Kasko Sigortası size, aşağıda belirttiğimiz Genişletilmiş Kasko Koruması teminatlarını da standart olarak sunuyor.
İletişim
Tophane Mah. Çanakkale Cad. Yeni Hal İçi Sok. No:18/A
Merkez/Rize, pk:53020
Email: alperensigorta@hotmail.com.tr
Phone: 0 (464) 214 46 71
SOSYAL MEDYA
 
 
Hakkımızda
Tüm sigortacılık işlemlerinizde sizlere kaliteli hizmet vermekten her zaman onur duymaktayız. Bu amaçla sektörde uzun yıllardır hizmet veriyoruz.
Copyright © Alperen Sigorta Aracılık Hiz. Ltd. Şti.