Alperen Sigorta Aracılık Hizmetleri LTD. ŞTİ.
 
Lacivert Kasko (AXA)
Kapsadıkları:
Lacivert kasko sigorta poliçeniz çarpma, devrilme, yanma, çalınma gibi zararlar karşısında aracınızı güvence altına alır. Ayrıca Lacivert Kasko sigortası aşağıda belirttiğimiz genişletilmiş kasko koruması teminatlarını da standart olarak sunar.
Hayvanların araca vereceği zararlar
Grev, lokavt, kargaşalık, halk hareketleri, terör nedeniyle oluşan zararlar
Deprem, yanardağ püskürmesi, sel ve su baskını sonucu oluşan zararlar
Kurallara uygun olmadan aracınızın yetkili olmayan kişilerce çekilmesi sırasında oluşacak zararlar.
Sigara ve benzeri maddelerin teması sonucu oluşan yangın dışındaki zararlar.
Lacivert kasko çok avantajlı: Servis avantajı
Kaza sonrası poliçenizde belirtilen koşullar dahilinde AXA SİGORTA Anlaşmalı Tamirhanelerimize (ATU) gelerek hiçbir ücret ödemeden aracınızı tamir ettirebilirsiniz. Lacivert Kasko ürünü onarım noktamız hakkında çağrı merkezimizi arayarak ya da web sitemizi ziyaret ederek bilgi alabilirsiniz.
Orjinal parçayla onarım avantajları
AXA SİGORTA  Lacivert Kasko ürünüyle aracınız, araç markanızın ya da distiribütörünün kabul ettiği tamamen orjinal parçalarla onarılacaktır. Gerekli durumlarda parça tedariği AXA SİGORTA sizin için sağlayacaktır.
Aracınızı hasarlandı
AXA SİGORTA aracınızın hasar anındaki rayiç bedelini tespit edecek ve size bu değer kadar ödeme yapacaktır.
yeni değer koruması
Dilerseniz son model 0 km aracınızı Yeni Değer Teminatı ile güvence altına alabilirsiniz. Poliçe Süresi Dahilinde otomobiliniz tam hasarlı duruma geldiği ve poliçenize Yeni Değer Teminatı ilave ettirdiyseniz AXA SİGORTA aracınızın 0 km fiyatını tespit ederek size bu değer kadar ödeme yapar.
anahtar kaybı zararının giderimi
Dilerseniz kaybolması veya çalınması nedeniyle araç anahtarınızın yeniden kopyalanması, alarm ve immobilizer'ın yeniden kodlanması, komple kilit değişimi de poliçede belirtilen limitlere kadar teminat kapsamındadır.
ferdi kaza, koltuk sigortası
Meydana gelen trafik kazaları sonucunda aracın sürücüsü ve yolcular yaralanabilir, yaşamlarını kaybedebilir. Bu durumda yaşam kaybı ve sürekli sakatlık giderleri için yüksek limitler dahilinde güvence olanağı sağlanmaktadır.
ihtiyari mali sorumluluk sigortası
Aracınızla diğer kişilere vereceğiniz can ve mal zararları da Lacivert Kasko kapsamındadır. Zorunlu trafik poliçesi limitlerinin üzerinde kalan zararları, yüksek limitler dahilinde güvence altına alıyoruz.
Hukuksal Koruma sigortası
Bir trafik kazası yaptıysanız AXA SİGORTA sigorta sözleşmesinin kapsadığı konular dahilinde hukuki destek sağlamaktadır. Hukuksal uyuşmazlıkların giderilmesi aşamasında vekalet ücreti, dava masrafları, danışmanlık ücretleri, hakem ücreti, teminat akçesi, icra masrafları, temyiz karar düzeltme, ihtar name çekimi, dilekçe yazımı ve cevaplarıyla ilk dava masrafları avansı gibi giderleri poliçede yazılı teminatlar ve limitleri dahilinde karşılanmaktadır.
AXA SİGORTA müşteri acil yardım hasar ve destek merkezi, yardıma ihtiyacınız olduğunda yanınızda
Aracınız mekanik bir arıza olduğunda veya kaza yaptığınızda AXA SİGORTA müşteri acil yardım, hasar ve destek merkezi yardımınıza koşar. Yapmanız gereken tek şey kişisel girişimde bulunmadan önce bizi aramaktır. Hattımız 365 günü, 24 saat boyunca arayabilirsiniz.
Aracınız için
Mekanik arıza ve kaza sonucu sigortalı aracın çekilmesi ve/veya kurtarılması gereken durumlarda, tüm organizasyon doğrudan AXA SİGORTA tarafından yapılır.
tıbbi nakil organizasyonu ve/veya geri gönderme
Kaza sonrası en büyük sorunlardan biri sağlık merkezlerine ulaşımdır. AXA SİGORTA sayesinde kaza sonrasında nakil işlemleri en uygun şekilde gerçekleştirilir. Gerektiğinde en yakın ve en donanımlı sağlık kurumuna nakledilirsiniz.
evinize dönmek için
Tedavi bittiğinde AXA SİGORTA'nın sağlayacağı asistans hizmetiyle Türkiye sınırları içerisinde evinize rahatlıkla ulaşabilirsiniz.
Yolda değil, otelde kalın
Aracınızın onarılması uzun sürüyorsa ve evinize uzaktaysanız beklerken size en yakın konaklama merkezine gidip orada kalabilirsiniz. AXA SİGORTA, asistans limitleriniz dahilinde harcamalarınızı karşılar.
aracınızın onarımı uzun sürdüyse
Diyelim ki aracınız onarıma alındı, fakat bu süreç iki günden fazla... O zaman AXA SİGORTA evinize dönebilmeniz için gerekeni yapar.
Kiralık araç hizmeti
Kaza sonrası aracınız trafikte seyredemeyecek kadar hasarlanmış, AXA SİGORTA Hasar ve Destek Merkezi tarafından çekilmiş ve tamiri iki günden fazla sürecekse size kiralık araç hizmeti sunarız. Poliçenizde seçtiğiniz teminatlara göre kiralık araç hizmetinden azami 3, 7, 10 ya da 15 gün boyunca yararlanabilirsiniz. Bu hizmet, poliçede belirtilen şartlar dahilinde geçerlidir.
diğer
AXA SİGORTA Acil Yardım, Hasar ve Destek Merkezi’nde ayrıca şunlar var: Sigortalı aracın emanet ve muhafazası; bulunmayan yedek parçaların ve gerektiğinde yedek sürücünün temini; gerekli ilaçların sevki, aracın tamirat sonrasında teslim alınması, acil mesajların iletilmesi ve araç bilgi hattı. Poliçenizde yardım hizmeti kilometre limiti olmaksızın satın alınmışsa yukarıdaki hizmetlere ek olarak şunları da talep edebilirsiniz:
Konutunuza doktor ve ambulans yollanması;
Konutunuza tıbbi uzman ekibi ve teçhizat gönderilmesi;
Sizin ve aile bireylerinin hastaneye yatırılması durumunda yardım sağlanması;
Bebeğiniz için tıbbi bilgi hattı hizmeti verilmesi;
Ani hastalık ve kaza durumlarında çocuklarınıza bakım hizmeti verilmesi veya akraba yanına naklinin sağlanması;
Sosyal aktiviteleriniz için bilet, otel ve araba kiralama, uçak rezervasyonlarınızın yapılması ve biletinizin teslim edilmesi gibi konularda da yardım alabilirsiniz.
indirimleriniz
hastalık indirimi
Aracınızı sigortalattınız ve poliçe süresi içinde hiç kaza yapmadınız. O zaman yıllık kasko priminizde %30'dan %60'a kadar varan indirime hak kazanırsınız. Kazalarda kusursuz olma, bir defaya mahsus cam kırılması ve başka bir hasar talebiniz olmadıkça hasarsızlık hakkınız bir üst orana çıkar. Yine bir defaya mahsusu olmak üzere radyo-teyp hasarınız olması durumunda ve başkaca bir hasar talebiniz olmadıkça indirim hakkınızı kaybetmezsiniz. Mevcut poliçenizde yazılı oranlardan indiriminiz devam eder. Belirtiğimiz hasar nedenleri dışında başka bir nedenden dolayı bir defaya mahsus olmak üzere tazminat ödenirse %30 - 40 - 50 - 60 oranındaki hasarsızlık indiriminiz sıfırlanmaz. Hasarsızlık indiriminiz devamı bir alt orana indirilerek sağlanır.
plaka indirim
İllere bağlı olarak plaka indirimi uygulanmaktadır. Gerekli bilgi için lütfen acentemize başvurunuz.
Peşin ödeme indirimi
Poliçe priminizi peşin olarak öderseniz ek indirim hakkına sahip olursunuz.
Lacivet Kasko avantajlarından faydalanabilmek için Alperen Sigorta Aracılık Hizmetleri ofisine gelin, bu özel güvenceye sahip olun.
www.axasigorta.com.tr
Axa Sigorta Müşteri Acil Yardım, hasar ve destek hattı: 0850 250 99 99
Alperen Sigorta güvenli günler diler...


İletişim
Tophane Mah. Çanakkale Cad. Yeni Hal İçi Sok. No:18/A
Merkez/Rize, pk:53020
Email: alperensigorta@hotmail.com.tr
Phone: 0 (464) 214 46 71
SOSYAL MEDYA
 
 
Hakkımızda
Tüm sigortacılık işlemlerinizde sizlere kaliteli hizmet vermekten her zaman onur duymaktayız. Bu amaçla sektörde uzun yıllardır hizmet veriyoruz.
Copyright © Alperen Sigorta Aracılık Hiz. Ltd. Şti.