Alperen Sigorta Aracılık Hizmetleri LTD. ŞTİ.
 
Fiyat Teklif Talebi
Acentemizden fiyat teklifi almak için ofisimize gelmek zorunda değilsiniz. Fiyat teklifi istemenin birçok yolu vardır, bunlardan bir tanesi de sitemiz üzerinde yayınlanmakta olan iletişim kanallarını kullanarak gerekli taleplerde bulunmaktır. Bu, gayet kolay bir işlemdir. İletişim kanallarımızdan sigortalanacak değerinizin bilgilerini ve iletişim bilgilerini bizle paylaştıktan sonra biz en uygun fiyatı bulur ve size ulaşırız.
Siz de böylece ofisimize gelip zaman harcamak zorunda kalmazsınız. İşlerinize daha fazla zaman harcarsınız ve hayatınızı biraz daha akıcı hale getirirsiniz. Ayrıca sigortanızı bizden yaptırınca her yıl sizin yerinize sigortanızı takip ederiz ve bitim tarihi yaklaşınca sizi arayıp yenilemek için onay isteriz. Bu gibi birçok hizmetimizden faydalanmış olursunuz.
Bize e-mail, telefon, Whatsapp veya Skype üzerinden ulaşarak sigorta konusu yapmak istediğiniz mülke ait bilgileri bildirebilirsiniz. Biz bu şekilde tüm sigorta firmalarından en uygun fiyata en uygun sigorta poliçesini araştırarak size geri dönüşte bulunuruz. Onaylamanız durumunda poliçenizi hazırlayarak Mail yoluyla size ulaştırırız.
Sigorta fiyat talebinde bulunmanız durumunda sizden isteyeceğimiz bilgiler aşağıdaki gibidir:
Trafik Sigortası veya Kasko için
Araç sahibi gerçek kişiyse Adı Soyadı ve T.C. Kimlik Numarası, araç sahibi bir şirketse (Tüzel kişi) Şirket unvanı ve Vergi kimlik numarası
Araç sahibine ait bir yazışma adresi. Ev veya İşyeri adresi olabilir.
Aracın Plaka numarası, Ruhsat Belge Numarasını (Araç sahibinin T.C. kimlik numarasının bulunduğu nüshanın altında bulunan AB 123456 şeklinde olan numaradır.) Marka ve Modeli (Ruhsatta geçen hali ile tam olarak), Model yılı bildirilmelidir.
Kasko yaptıracaksanız ayrıca araca bağlı bir karavan, araç donanımına ek bir ses veya görüntü sistemi veya elektronik cihaz, araçta otogaz sistemi varsa, araca ayrıca bağlı bir kasa veya tanker varsa, araçta her zaman belirli bir miktarda yük veya eşya bulunuyorsa bunları bize ayrıca bildirip bunların fiyatını bildirmeniz gerekmektedir. Ayrıca kullanım sırasında oluşan gelir kayıplarını, yurt dışında oluşabilecek hasarları, kullanımdan kaynaklanan değer düşüklüğünü de teminat altına almak istiyorsanız bu ek teminatları da bizden ayrıca sormanız gerekmektedir.
Araç sahibi veya sigorta yaptıran kişiye ait bir telefon numarası verilmelidir. Ayrıca varsa bir e-mail adresi de bildirilebilir.,
DASK, Konut ve İşyeri Sigortaları için
Mülk sahibinin Adı Soyadı, T.C.Kimlik Numarası ve yazışma adresi (ev veya işyeri),
Sigortalanacak olan mülkün bulunduğu adrese ait “İl, İlçe, Bucak, Köy, Mahalle, Sokak, Bina adı veya kapı no, Daire No” bilgilerinin yanında ilgili mülkün tapusuna ait “Pafta, Parsel, Ada, Sayfa No, Kat Numarası, Daire Genişliği (m2)” bilgilerini de bize bildirmeniz gerekmektedir.
Konut sigortası yaptırmak istiyorsanız  konut tipini “Apartman Dairesi, Müstakil Ev, Site İçi Daire, Rezidans daire” şeklinde bildirmeniz gerekmektedir. Ayrıca konutun tam değerini ve evdeki eşyaların tahmini değerini bildirmeniz gerekmektedir.
İşyeri sigortası yaptıracaksanız işyerinizin genişliğiniz, “Mal Sigortaları, İşyeri Paket Sigortaları, Yangın Sigortası, Hırsızlık Sigortası, Elektronik Cihaz, Makine Kırılması, Nakit Para, Emniyet Suistimal teminatı, Kasa Teminatı” teminatlarından hangisini poliçenize ekletmek istediğinizi ve işyerinizde bulunan güvenlik önlemlerinden “Yangın Söndürme Tüpü, Alarım Sistemi, Kamera Sistemi, Kepenk Sistemi, Bekçi” bulunup bulunmadığını bildirmeniz gerekmektedir. Ayrıca işyerinizde bulunan Sigortalı eleman sayısı, stokta bulunan malların bedeli, dekorasyon bedeli, demirbaş bedeli, elektronik cihaz bedellerini TL cinsinden belirtmeniz gerekmektedir.
Size ait telefon numarası ve varsa bir mail adresi de bildiriniz.
Sağlık sigortaları için
Sigorta yaptıracak kişiye ait Ad Soyad, T.C. Kimlik Numarası, Yazışma adresi (ev veya işyeri) bildirilecektir.
Daha önce kronikleşecek olan bir hastalığınız varsa bildirin.
Daha önce hastaneye yatmanızı gerektirecek bir rahatsızlık varsa ilgili hastalıkların adını bildiriniz.
Ayrıca poliçe ile sigorta ettirmek istediğiniz yetişkin (eş, anne, baba gibi), çocuklarınız varsa bu yetişkin ve çocukların ayrı ayrı sayılarını belirtiniz.
Bir telefon numarası bildirin, varsa bir mail adresi de bildirebilirsiniz.
Bu bilgilerden sigorta konusu olacak olan mülkünüze uygun olanlarını bize telefon veya diğer iletişim kanalarımızdan bildirerek fiyat teklifi isteyebilirsiniz. Ayrıca kafanıza takılan bir şey varsa bunları da bize sormaktan çekinmeyiniz.
Alperen Sigorta Aracılık Hiz. Ltd. Şti. iyi günler diler….
İletişim
Tophane Mah. Çanakkale Cad. Yeni Hal İçi Sok. No:18/A
Merkez/Rize, pk:53020
Email: alperensigorta@hotmail.com.tr
Phone: 0 (464) 214 46 71
SOSYAL MEDYA
 
 
Hakkımızda
Tüm sigortacılık işlemlerinizde sizlere kaliteli hizmet vermekten her zaman onur duymaktayız. Bu amaçla sektörde uzun yıllardır hizmet veriyoruz.
Copyright © Alperen Sigorta Aracılık Hiz. Ltd. Şti.