Alperen Sigorta Aracılık Hizmetleri LTD. ŞTİ.
 
Dinamik Sağlık sigortası (Allianz)
Allianz'la güç yanınızda! Allianz, 80'den fazla ülkedeki geniş deneyimi, Türkiye'deki 25 yılı aşkın birikimiyle her koşulda, her zaman yanınızda.

Allianz Dinamik Sağlık Sigortası, sizin ve sevdiklerinizin beklenmedik sağlık giderlerini bütçenize uygun ve ekonomik fiyatlar ile güvence altına alıyor.

Poliçeye giriş yaşı 6 ile 44 arasında olan ve geniş sigortalılık süresine sahip bu ürüne 45 yaşından önce sahip olarak, siz de sağlığınızı ömür boyu teminat altına alabilirsiniz.
Limitsiz yatarak tedavi

Allianz ile yatarak tedavi limitsiz!  
Dinamik Sağlık Sigortası, anlaşmalı kurumlarında, hastanede yatarak tedavi gerektiren sağlık giderlerini, limitsiz ve %100 ödemeli olarak karşılar. Üstelik Kemoterapi - Radyoterapi - Dializ ve Küçük Cerrahi giderleriniz de dahil...
Doğum teminatı

Dinamik Sağlık Sigortası'nda doğum teminatı da var! Allianz, Dinamik Sağlık Sigortası'na başvurduktan 18 ay sonra başlayan hamileliklerde, Doğum giderlerinizi limitsiz ve %100 ödemeli olarak karşılar.
Extra Avantajlar

6 - 17 yaş arası çocuklara tek başına sigortalanma avantajı; 6-17 yaş arası çocuklar da ebeveynler olmaksızın tek başlarına sigortalanabilir. Buna ek olarak kardeşler 25 (dahil) yaşına kadar bir arada sigortalanabilir ve aile indiriminden faydalanabilir.

Aile Poliçesi İndirimi; Aile poliçesi yaptırmak isteyen sigortalılarımız % 10'a varan indirimlerden yararlanabilir.

Özel İndirimler;
         - İstanbul dışında ikamet eden sigortalılarımızın poliçelerinde % 10 ek indirim avantajı bulunmaktadır.

         - Allianz Anlaşmalı Sağlık Kurumları'nda, poliçenizin teminatı dışında kalan durumlarda bile indirimlerden faydalanabilirsiniz.

Yeni Doğan Teminatı; Allianz, Dinamik Sağlık Sigortası ile dünyaya gelen bebeklerin doğum sonrası sağlığını kontrol etmek amacıyla yapılan muayene ve rutin tetkik giderlerini karşılayan "Yeni Doğan Teminatı" da poliçe kapsamındadır.

• Vergi Mükelleflerine Özel İndirimler; Ücretli veya beyana bağlı vergi mükellefiyseniz Gelir Vergisi Kanunu gereğince ödediğiniz primleri vergi matrahınızdan indirerek daha ilk günden kazançlısınız.

• Acil Yardım Hizmeti 7/24 Yanınızda; Allianz, hayati tehlike arz eden acil durumlarda "444 45 46 Allianz Çözüm Hattı" ile hizmetinizde. Karayoluyla ulaşımın mümkün olmadığı durumlarda Hava Ambulansı hizmetiyle de 365 gün ve 24 saat yanınızda.

Poliçe Yenileme Artık Çok kolay
Allianz, 3. yılın sonundaki değerlendirmesine bağlı olarak "Ömür Boyu Yenileme Garantisi" ile kesintisiz hizmet alma hakkına sahip olursunuz. Üstelik  yaş sınırı ile hasar prim oranına bağlı olmaksızın....

Bebeğinize Ömür boyu yenileme
Allianz poliçesiyle hayata merhaba diyen bebeklerimize, anne ve babalarından önce ömür boyu yenileme güvencesi olanağı sunarak "Ailemize hoş geldin" diyoruz.

Diğer sağlık ve sağlık dışı giderlerinize Allianz indirim avantajları
Teminatlarınızın olmadığı durumlarda dahi birçok Allianz Anlaşmalı Sağlık Kurumu'nda özel Allianz fiyatları üzerinden hizmet alabilirsiniz.

Spor merkezlerinden güzellik merkezlerine, optik mağazalarından diş kliniklerine kadar birçok kurumun yer aldığı indirimli kurumlarımız, özel yaşamınızı renklendirerek Allianz sigortalısı olmanın farkını size ve ailenize yaşatır.
Yarınlarınız için, sevdikleriniz ve sizin için...

İletişim
Tophane Mah. Çanakkale Cad. Yeni Hal İçi Sok. No:18/A
Merkez/Rize, pk:53020
Email: alperensigorta@hotmail.com.tr
Phone: 0 (464) 214 46 71
SOSYAL MEDYA
 
 
Hakkımızda
Tüm sigortacılık işlemlerinizde sizlere kaliteli hizmet vermekten her zaman onur duymaktayız. Bu amaçla sektörde uzun yıllardır hizmet veriyoruz.
Copyright © Alperen Sigorta Aracılık Hiz. Ltd. Şti.