Allianz Sigorta'dan yapılan açıklamaya göre, acentelerin Allianz Sigorta ile olan iş ortaklıklarının güçlendirilmesi ve motivasyonlarının yükseltilmesi amacıyla düzenlenen Allianz Acenteler Toplantısı, Antalya Cornelia Diamond Resort and SPA otelde gerçekleştirildi.

Yol boyunca kayıt işlemini otomatik olarak gerçekleştiren ve sürüş davranışlarını değerlendirerek yolculuk bittiğinde puan veren Axa İyiSürücü uygulaması, ne kadar iyi bir sürücü olunduğunu ölçüyor. Fren, hızlanma ve dönüş için ayrı ayrı puanlar veren ve genel puanlamayı da “sürüş skoru” olarak çıkaran Axa İyiSürücü uygulaması bonus ve rozetler kazanma, rozetlerin kilidi açılıp küçük ipuçları ile sürüş geliştirme, puan yükselttikçe seviye atlama, profil oluşturma ve arkadaş ekleme olanaklarını da sunuyor.

Axa Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve CEO Cemal Ererdi, “Başarı ve itibarın yalnızca müşterilerimize sunduğumuz ürün ve hizmet kalitesine değil, aynı zamanda iş yapma biçimimize de bağlı olduğunu düşünüyoruz.

Karacabey Ziraat Odası Meclis Başkanı Nuri Karaca, önceki gün iki saat süren ve metre kareye 55 kg. düşen aşırı yağışın çiftçiyi perişan ettiğini söyledi.

ÜTSO Paşabahçe Konağı’nda yapılan kahvaltının ardından üç grup, ÜTSO’nun süreklilik haline getirdiği, üyelerinin sıkıntı, eleştiri ve problemlerinin anlatıldığı toplantıda sorunlarını anlattı.