Allianz Sigorta

1890 yılında kurulan Allianz Grup, dünyanın önde gelen sigorta şirketlerinden ve finans hizmetleri sağlayıcılarından biridir. Allianz Grup 142 bini aşkın çalışanıyla 70'in üzerinde ülkede faaliyet göstermektedir.

Müşterileri ve acenteleriyle birlikte dünyanın en güçlü finans topluluklarından biri olan Allianz, 2015 yıl sonu itibarıyla 125,2 milyar avro toplam gelire ulaştı; 1276 milyar avro ile, dünyanın en büyük varlık yönetimi şirketlerinden biri oldu.

Tüm dünyada yaklaşık 85,4 milyon bireysel ve kurumsal sigortalı, finansal fırsatlardan en etkin şekilde yararlanmak ve kendilerini risklere karşı korumak için Allianz'ın bilgisi, global varlığı, sermaye gücü ve saygınlığına güvenmektedir.

 

Tali Acentelikler

Allianz sigortaya ek olarak tüm sigorta firmaları üzerinden fiyat teklifi verebilmekteyiz. Bu şekilde piyasada ki en uygun Sigorta Fiyat teklifini sizin için araştırmaktayız. Bizden fiyat teklifi almak için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. En uygun fiyat teklifini bulmak için bir çok sigorta acentesini gezmenize gerek yok, sadece Alperen Sigorta Aracılık Hiz. A.Ş acentesine uğramanız yeterlidir.