Dış ve iç duvarları ile taban ve tavanları beton, taş, tuğla gibi yanmaz malzeme ile yapılmış tam kagir olarak tanımlanan Akaryakıt İstasyonu Binası.
Bu tanım kapsamına bina içindeki ve üzerindeki her çeşit sabit tesisat ve binayı tamamlayan şeyler ile kanopi , bahçe ve çevre duvarları, oto yıkama bölümü çatı sistemi vb. diğer sundurmalar (betonarme veya çelik konstrüksiyon olması şartı ile (kanopi hariç), pompaların altındaki beton kaideler, beton sahalar, yeraltındaki ve yerüstündeki lpg, yakıt tankları dahildir.

Eczane Paket Sigortası ile eczanenizi aşağıdaki risklere karşı, poliçe ve poliçe kitapçığında kapsamlı olarak açıklanan teminat şartları ve limitleri dahilinde ilgili genel şartlara tabi olarak sigorta eder.

Otel ve tatiil köylerinde yaşanabilecek hasarların tümünü teminat altına alan otel ve tatil köyü sigortasında ki teminatlar şöyledir:

İşyerinizide her hangi bir kaza olduğunda, fırtına, sel, yer kayması gibi doğal afetlerin yanında yangın, terör olayları, halk hareketleri gibi olaylar sonucu işyerinizi göreceği zararları karşılamaktadır.